Forsiden   Informasjon   INNSKRIVING FOR 1. KLASSE 2015

INNSKRIVING FOR 1. KLASSE 2015

Vatneli skole forbereder skoleåret 2015/2016, og i den anledning inviterer vi til innskrivning på skolen vår torsdag  26.november fra kl. 8.30 – 11.00. Det blir program og aktiviteter for 5-åringene sammen med 1. og 2.klasse.

Vatneli skole har et tilbud til småskoleelevene som vi mener det er grunn til å være stolt av. Vi ønsker å være en skole med mye mening, livsglede og læring. På skolen vår vil vi at den enkelte elev skal bli lagt merke til hver dag. De kristne verdiene skolen står for, gjør skolen unik i forhold til offentlige skoler.

Skolen har et SFO-tilbud alle dager fram til 16.30 (fredag 15.00).

Vi svarer gjerne på spørsmål i forkant og har et ønske om å legge forholdene til rette for at barna skal kunne trives optimalt.

 

Kommentarer er lukket.